Про нас

Учасники гурту:

Руслан Соловйов – вокал, автор пісень

Дмитро Олексенко - гітара

Женя Онищенко - бас

Кирил Лимарєв - барабани.

Гурт створено у серпні 2005 року.

Юрій Комаров (людина, що допомогла розвитку багатьом гуртам Білої Церкви), звів Руслана Соловйова і Дмитра Олексенка (електрогітара), які в свою чергу вирішили створити гурт і через півроку на бас-гітарі грав Денис Марусич, а на ударних - Кирил Лимарєв. Чималий період часу з нами грав і клавішник Дмитро Гончаренко, а також був помічений Іван Кузьменко. Наприкінці 2010 року гурт залишили Володимир Павловський і Дмитро Носов.

         З досягнень:
   Пісня Доярки - спеціальна нагорода фіналу Червоної рути-2011, призер фінального Караоке на Майдані в рубриці “Перший хіт”, зйомки в передачах Нового каналу, К1, УТ-1, кращий кліп Чернігівського фестивалю відеографів.
   Група з великим відривом перемагає в 11-му турі конкурсу на кращий рінгтон для мобільних телефонів від компанії “Діджус”.

2008-2009 - ЗА КРАЙ серед переможців фестивалю “МузЕнтропія-2008″ у Вінниці. Переможець фестивалю “Рок у твоєму місті”, переможець фестивалю “ШАБАШ” в Полтаві.
Виступає на одній сцені з популярними українськими групи “Тартак”, ТНМК, СКАЙ, БУМБОКС в різних містах України.

           ЗА КРАЙ бере участь, як хедлайнер у фестивалі “Молодь проти війни” в Києві, виступає на фестивалі пам “яті поета Антонича разом з Мертвий Півень, Кому Вниз, Катя Chilly, Вій, Тарас Чубай. Стає одним з 16-ти переможців із 800 учасників всеукраїнського фестивалю “Djuice Music Drive 2009″, де гастролює по всій Україні. Запрошується на відому передачу “Фольк-м ‘Юзик” на каналі УТ-1, де виконує власне бачення народної пісні. Знімає відеокліп на пісню “Доярки”, який посідає перше місце на міжнародному фестивалі кліпмейкерів у м. Чернігов. Його постійно показують місцеві канали а також і всеукраїнські. Протягом року Руслан Соловйов дає численні інтерв’ю радіостанціям, місцевим газетам і на інтернет-порталах.
   2010 - З піснею “Доярки” група потрапляє в прямий ефір передачі “Підйом” “Нового каналу” а також запрошуються на канал “К1″ в шоу Скрябіна. Виступає на одній сцені з легендарною групою “Чорний кофе”. Пісня “Доярки” бере участь в “Караоке на майдані”, де входить до трійки лідерів за весь рік. В кінці 2010-го року ЗА КРАЙ стає переможцем Київського відбору фестивалю “Червона рута” і в фіналі отримує спец.відзнаку за пісню “Доярки”

        2011 - На початку року виходить в світ книга Руслана Соловйова “ЗА КРАЙ” (Р. Соловйов, 2011.-178с.), В яку входить обрана і нова поезія і 20 прозових оповідань ..
2012 - весною гурт готує зйомки кліпу, а зараз починається міні-тур по Україні.